3 пятых икс равно 6 двадцать пятыхпожалуйста помогите срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Перова Софья.

Ответ:

6/25

Пошаговое объяснение:

3/5 х = 6/25

х = 6/25 : 3/5 = 6/25 * 5/3

(поділити один дріб на інший означає помножити перщий дріб (6/25) на перевернутий другий (5/3)

Скорочуємо:

- у чисельнику 6 ділимо на 3 = 2, у знаменнику 3 ділимо на 3 = 1;

- у чисельнику 5 ділимо на 5 = 1, у знаменнику 25 ділимо на 5 = 5.

Після скорочення у чисельнику залишається 2*1 = 2, у знаменнику - 5*1=5, тобто 2/5.

Робимо перевірку рівняння:

3/5 * 2/5 = 6/25