Світланка й андрійко поділили між собою 14 наклейок так, що у Світланки їх на дві менше ніж в

андрійка. скільки наклейок у кожного?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.
Забираем две "лишние" наклейки, а остальные делим поровну.
1) 14 - 2 = 12 - будет поровну.
2) 12 : 2 = 6 - у Светланы - ОТВЕТ
3) 6+2 = 8 - у Андрея. - ОТВЕТ - добавили 2 "лишние" наклейки.