217. у Тернопільській області є багато печер. Довжина ходiв однієї з них, печери Оптимістична, є

найбільшою у світі. Довжина ходів печери Озерна (або печери Блакитних озер) дорівнює 128 км, що на 105 км більше за довжи- ну ходів печери Кришталева. Довжина ходів печери Вертеба на 14 км менша від довжини ходів печери Кришталева. Довжина ходів печери Оптимістична на 222 км більша за довжину ходів печери Печера Вертеба Вертеба, Знайдіть довжину ходів печери Оптимістична.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Озерная-128км,это на 105км больше ,чем (стрелочка к Хрустальной)

Хрустальная-?км,

Вертеба-?км,это на 14км меньше, чем

(стрелочка к Хрустальной)

Оптимистическая-?км,на 222км больше,чем(стрелочка к Вертеба)

128-105=23км-длина пещер Хрустальная

23-14=9км-длина пещер Вертеба

222+9=231км-длина пещер Оптимистеческая

Ответ:длина пещер Оптимистическая 231км