Промінь АС проходить між сторонами кута ВАD, який дорівнює 72°. Чому дорівнює кут ВАС, якщо він у 5

разів більший за кут САD?

Ответы на вопрос

Отвечает Кандалова Кристина.

Ответ: відповідь: 60° —кут BAC

Пошаговое объяснение:x+(x*5)=72

X6=72

x=72:6

x=12 - кут CAD;

X5=12*5

X5=60(градусів)-кут ВАС.