У коробці було 6 пар білих шкарпеток а кольорових у 3 рази більше.скільки всього пар шкарпеток було

в коробці

Ответы на вопрос

Отвечает Агаджанова Яна.

Ответ:

24 пары

Пошаговое объяснение:

6 пар білих шкарпеток

кольорових  18 пар (6×3)

6+18=24 пары

Отвечает Жуков Илья.

Ответ:

6+3=9 (шкарпетоку кольорових)

9+6= 15(всего)

Ответ: всего 15 шкарпеток.