записати рівняння прямої,що прохдить через початок координат і точку перетину прямих 5х+3y+10=0 і

x+y-15=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:

(-27.5;42.5)

Пошаговое объяснение:

у = 15-х

5х + 45 -3х +10= 0

у = 15-х

2х = - 55

х = -27.5

у = 42.5