Знайти значення виразу:b+8,якщо b=30,b=23,b=17


Ответы на вопрос

Отвечает Барсянин Максим.

Ответ.

  • Знайти значення виразу:
  • b+8, якщо b=30.Це 38
  • b+8, якщо b=23.Це 31
  • b+8, якщо b=17.Це 25

Пошаговое объяснение.

У нас дано вираз зі змінною.

Якщо ми замість змінної підставимо дані числа (30, 23, 17), то отримаємо числове значення.

b+8, якщо b=30  30 + 8 = 38

b+8, якщо b=23  23 + 8 = 31

b+8, якщо b=17  17 + 8 = 25

Це і буде числове значення виразу для нашої змінної.

#SPJ1