Знайдіть число дві третини якого дорівнюють чотирьом дев’ятим від 225


Ответы на вопрос

Отвечает Никитюк Леся.

х - число,

2/3 * х = 4/9 * 225,

2/3 * х = 4 * 25,

2/3 * х = 100,

х = 100 : 2/3,

х = 100 * 3/2,

х = 50 * 3,

х = 150