3. Сума довжин двох протилежних сторін прямокутника дорівнює 10см. Знайти сторони

прямокутника,якщо його периметр становить 24см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леончик Таня.

Ответ:

a=7см; b=5см

Пошаговое объяснение:

P=2(a+b)

P=24

a=?

b=?

b=10/2

b=5

a=24-10

a=14/2

a=7