У саду растут дерева.Вишень 160,яблунь- у 2 рази меньше,ніж вишень,а груш на 94 дерева більше,ніж

яблунь.Скільки дерев росте у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Ответ:

вишень 160

яблунь у два рази меньше ніж вишень, тож

160/2= 80

груш на 94 дерева більше, ніж яблунь, тож

80+ 94= 174

усього

160+80+174= 414