З одного аеродрону олночасно в ризных напрямках вилетило 2 самолёта швидкисть одного самольту 600км

год а другого на150км год менша яка видстань буде миж ними через 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянова Карина.

Ответ:

ответ

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ильюхина Анна.

Відповідь:

3150 км

Покрокове пояснення:

1). 600 - 150 = 450 (км/год) швидкість другого літака;

2). 600 + 450 = 1050 (км/год) швидкість віддалення літаків;

3). 1050 • 3 = 3150 (км) буде відстань між ними через 3 години.