СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! У трьох ящиках лежать горіхи. У другому ящику на 10% горіхів більше, ніж у

першому, та на 30% більше, ніж у третьому. Скільки горіхів в кожному ящику, якщо в першому на 80 горіхів більше, ніж в третьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Аблаев Дима.
Пускай x y z орехи в первом в втором в третьем соответственно тогда y=1,1x=1,3z x-z=80 умножив на 1,1. 1,1x-1,1z=88 но 1,1х=1,3z тогда выходит 1,3z-1,1z=88=0,2z y=1,3z=1,3*0,2z/0,2=88*1,3/0,2=88*13/2=44*13=11*4*13=11*52=572
Ответ: y=572