1.бір сан екіншісінен 4-ке артық.Ал олардың квадраттарының айырмасы 56-ға тең.Осы сандарды табыңыз?

2.радиусы 10 м болатын шеңбердің ұзындығын тап?3.15,6:(-3,9)4.Төртінші мүшесі (-16)бірінші мүшесі 2 ге тең болатын геометриялық прогрессияның алғашқы 6 мүшесінің қосындысын табыңыз? Помогитееее

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Владимир.

Пошаговое объяснение:

1. Теңдеулер жүйесін құрамыз:

{ x - y = 4 ==> { x = 4 + y ==>

{ x^2 - y^2 = 56 { (4+y)^2 - y^2 = 56

{ x = 4 + y ==> { x = 4 + y ==>

{ 16 + 8y = 56 { y = 5

{ x = 4 + 5 = 9

{ y = 5

Жауабы: 9 бен 5.

2. Бер: R = 10 м

Т/к: c

Шешуі: c = 2πR = 2*3.14*10 = 62.8 м

Жауабы: 62.8 м.

3. 15,6 : (-3,9) = -4

Жауабы: -4.

4. Бер: b4 = -16

b1 = 2

Т/к: S6

Шешуі: q = -2

Sn = b1* (1-q^n) / (1-q)

S6 = 2 * (1 - (-2)^6) / (1 - (-2)) = -42

Жауабы: -42.