Човен проплив 39,6 км за 4,5 год.з якою швидкістю плив човен​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванько Юля.

Ответ:

Це дуже легка відповідь як я вважаю , потрібно 39,6 : 4,5 = 8,8 . дуже буду рада якщо в мене правильно :D

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кириллина Айгыыча.

Ответ:

8.8

Пошаговое объяснение:

S(відстань) = V(швидкість) * t(час)

V = S/t = 39.6/4.5 = 8.8 (км на год) - V(швидкість)