Моторний човен проплив першу частину шляху за 3,4 год зі швидкістю 32 км/год, а другу частину - за

4,6 год. З якою швидкістю човен проплив другу частину шляху, якщо середня швидкість протягом усього часу руху становила 38,9 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцов Никита.

Пусть х км/ч - скорость движения на второй части пути. Уравнение:

(32 · 3,4 + х · 4,6) : (3,4 + 4,6) = 38,9

(108,8 + 4,6х) : 8 = 38,9

108,8 + 4,6х = 38,9 · 8

108,8 + 4,6х = 311,2

4,6х = 311,2 - 108,8

4,6х = 202,4

х = 202,4 : 4,6

х = 44

Ответ: 44 км/ч.