Знайдіть площу круга якщо його діаметр 6см. п=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюкалов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S  = ( пD²)/4  = ( 3.14 * 6²) / 4 = 28.26 см ²