Папуга корела утричі менша за папугу ара. Завдовжки шия жирафи така ж, як довжина 3 папуг ара.

Скільки корел могло б поміститись уздовж шиї жирафи будьласка напишіть дії

Ответы на вопрос

Отвечает Малков Макс.

Ответ: Отже, уздовж шиї жирафи могло б поміститись 9 папуг корел.

Пошаговое объяснение:Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком:

Позначимо довжину папуги корели як "к" (в одиницях, наприклад, сантиметрах) і довжину папуги ара як "а".

За умовою маємо:

1. Папуга корела утричі менша за папугу ара: к = (1/3) * а

2. Довжина шиї жирафи така ж, як довжина 3 папуг ара: ш = 3 * а

Тепер ми хочемо знайти, скільки папуг корел могло б поміститись уздовж шиї жирафи, тобто треба порахувати, скільки корелів довжиною "к" може вміститись в довжину шиї "ш" жирафи.

Кількість корел можна знайти, розділивши довжину шиї жирафи на довжину одного корела:

Кількість корел = ш / к

Підставляючи значення "ш" та "к" згідно умови:

Кількість корел = (3 * а) / ((1/3) * а)

Спростимо вираз:

Кількість корел = 9

Отже, уздовж шиї жирафи могло б поміститись 9 папуг корел.

Отвечает Шангареев Вилен.

Ответ:n = x / (4*x/9) = 9/4

Пошаговое объяснение:на шиї жирафи може поміститися 2 корели