СРОЧНООО На дереві сиділо 33 жовтих і блакитних папужок. Коли злетіло 8 жовтих і 5 блакитних

папуг, то на дереві залишилось блакитних папуг у 4 рази(ів) більше ніж жовтих. Скільки було жовтих і скільки блакитних папуг спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Жамсо.

Ответ: 33-(8+5)=20(папуг) - залишилось

20/5=4(папуг) - залишилось жовтих папуг

4*4=16(папуг) - залишилось блакитних папуг

4+8=12(папуг) - було жовтих папуг

16+5=21(папуг) - було блакитних папуг

Відповідь: було 12 жовтих папуг і 21 блакитних папуг.

Пошаговое объяснение: поставь пж коронку