У рівнобічній трапеції кут при більшій осно ві дорівнює 60°. Середня лінія трапеції до рівнює 50

см. Знайдіть бічну сторону трапе- ції, якщо її менша основа дорівнює 40 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Малков Саша.

Ответ:

AB=20

Объяснение

решение на картинке


Отвечает Chiruțac Dan.

Ответ:   20 см.

Объяснение:

ABCD - трапеция

ВС=40 см

MN=50 см- средняя линия

Угол A=60

**************

AB=CD=?

Решение

MN = (BC+AD)/2;

(40+AD)/2 = 50;

40+AD=100;

AD=60 см.

Проведем высоту ВН.

Отрезок AH=(AD-BC)/2 = (60-40)/2 = 20/2= 10 см.

Боковая сторона AB=CD=AH/cos60° =10/0.5 = 20 см.