На дереві сиділо 40жовтитих і блакитних папужок.Коли злетіло 7 жовтих і 5 блакитних папуг, то на

дереві залишилось блакитних папуг у 3 рази більше ніж жовтих.Скільки було жовтих і скільки блакитних папуг спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ: 40-(7+5)=28(папуг) - залишилось

жовтих попуг 1 частини і блакитних 3 частини, всього 1+3=4 частини.

28/4=7(папуг) - залишилось жовтих папуг

7*3=21(папуг) - залишилось блакитних папуг

7+7=14(папуг) - було жовтих папуг

21+5=26(папуг) - було блакитних папуг

Відповідь: спочатку було 14 жовтих папуг і 26 блакитних папуг.

Пошаговое объяснение: поставь пж коронку