1377. На одному дереві сиділо в 4 рази більше горобців, ніж на іншому. Коли із цього дерева

злетіло 12 горобців,то на обох деревах горобців стало порівну. Скільки гороб-ців сиділо спочатку на кожному дереві?244​

Ответы на вопрос

Отвечает Кельман Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество воробьёв на 2-м дереве.

4x-12=x

3x=12

x=12/3=4 - исходное количество воробьёв на 2-м дереве.

4·4=16 - исходное количество воробьёв на 1-м дереве.