В автопарку було 27 червоних машин,а синіх - у 3 рази менше. На скільки більше червоних машин було

в автопарку,ніж синіх? ( Скласти короткий запис задачі,та розв' язати)

Ответы на вопрос

Отвечает Абыз Дильназ.

Ответ:

18 машин

Пошаговое объяснение:

Красных ( червоних )- 27 м.

Синих ( синiх )- ? м., но в 3 раза меньше чем красных ( но в 3 рази меньш, нiж червоних )

На сколько больше красных чем синих? (На скiлькi бiльше червоних нiж синiх?)

1) 27:3=9( м. )- синих ( синiх )

2) 27-9=18 ( м. )

Ответ: красных машин больше ,чем синих на 18. ( Вiдповiдь: червоних машин бiльше, нiж синiх на 18. )

Удачи! ( Хай щастить! )