На хлібозавод привезли 998 кг борошна. Борошна вищого і першого гатунків привезли 777 кг. Борошна

першого і другого гатунків 674 кг.Скільки кілограмів борошна кожного гатунку привезли на хлібозавод?

Ответы на вопрос

Отвечает Коркишко Инна.
998-777=221 кг муки второго сорта

674-221=453 кг муки первого сорта

777-453=324 кг высшего сорта