Пшениці засіяли 240 га, що становить 60% усього поля. Знайдіть площу поля. ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ

БУДУ ОЧЕНЬ БЛОГОДАРНА.

Ответы на вопрос

Отвечает Miruna Olesya.

Ответ:

S = 400 га - площа поля

Пошаговое объяснение:

S1 = 240 га

l1 = 60%

l = 100%

S - ?

Розв'язання

S = \frac{S1*l}{l1} = \frac{240*100}{60} = 400 га - все поле