Как решить задачу: Поле засіяли кукурудзою, гречкою і вівсом. Вівсом засіяли 66 га поля, кукупудзою

-- на 21 га більше, а гречкою засіяли стільки, скільки кукурудзою і вівсом разом. Знайди площу поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимирова Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

66 +21 = 87 га засіяли кукурудзою

66+87  = 153 га засіяли гречкою

66+87+153 = 306 га площа поля