1103. Відомо, що 2 банки фарби та 3 банки оліфи коштували 64 грн. Після того як фарба подешевшала

на 50 %, а оліфа по-дорожчала на 40 %, за в банок фарби та 5 банок оліфи запла-тили 116 грн. Знайдіть початкову вартість однієї банки фарбита однієї банки оліфи. Очень срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бенедесюк Денис.

ответ:

фарба 20грн

оліфа=8грн

Пошаговое объяснение:

х=фарба

у=оліфа

2х+3у=64

3х+7у=116

система:

-6х-9у=-192,

6х+14у=232

-6х+6х-9у+14у=232-192

5у=40

у=8

х=20