У магазин завезли 867 кг кабачків. Перший покупець узяв для соління 2% від усіх кабачків, а другий

-1% від усіх кабачків. Скільки кілограмів кабачків купив кожен з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Дабижа Денис.

1) 867:100=8.67 (кг) - 1%

2) 8.67×2=17.34 (кг) - купив перший покупець

3) 8.67×1=8.67 (кг) - купив другий покупець

Відповідь: перший покупець купив 17.34 кг кабачків ; другий по купець купив 8.67 кг кабачків .

Отвечает Синипостолова Анастасия.

Ответ:

1-ый купил - 17,34 кг,

2-ой - 8,67 кг.

Пошаговое объяснение:

2% от 867=2*867:100=17,34 кг

1% от 867=1*867:100=8,67 кг