У магазин завезли 889 кг огірків .Перший покупець узяв для соління 2% від усіх огірків ,а другий 1%

від усіх огірків . Скільки кілограмів огірків купив кожен з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Головкин Костя.

Ответ:

1) 889:100=8.89 (кг) - 1%

2) 8.89×2=17.78 (кг) - купив перший покупець.

3) 8.89×1=8.89 (кг) - купив другий покупець.

Відповідь: перший покупець купив 17.78 кг огірків ; другий по купець купив 8.89 кг огірків .

Пошаговое объяснение: