Как преобразовать дробь 8 7/8 в обычную и десятичную?


Ответы на вопрос

Отвечает Чепурная Анастасия.

Для перетворення змішаної дробі "8 7/8" в звичайну дробь, потрібно помножити цілу частину (8) на знаменник (8) і додати чисельні частини разом. Ось як це робиться:

1. Помножте цілу частину (8) на знаменник (8): 8 * 8 = 64.

2. Додайте чисельну частину (7) до результату: 64 + 7 = 71.

Таким чином, змішана дріб "8 7/8" може бути представлена як звичайна дробь "71/8".

Щоб перетворити цей звичайний дріб в десятковий, поділіть чисельник (71) на знаменник (8):

71 ÷ 8 = 8.875.

Отже, змішана дріб "8 7/8" в звичайному вигляді дорівнює "71/8", а в десятковому вигляді дорівнює "8.875".

Отвечает Сейтвелиев Эмир.
1) (8) : 8 • 8 =64 2) 64 +7=71 3) 71 : 8 = 8.875