Срочно! Плиииз! В цистерну з рідиною, що має форму прямокутного паралелепіпеда з основою 112 см х

126 см, повністю занурено кулю. в результаті цього рівень рідини в цистерні піднявся на 7п см. визначити площу поверхні кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Сербегешева София.

Ответ:

Щоб знайти площу поверхні кулі, необхідно знати радіус цієї кулі. Ми можемо визначити радіус, використовуючи інформацію про занурення кулі у рідину.

За умовою задачі, рівень рідини в цистерні піднявся на 7 пікселів (позначимо його як h). Оскільки форма цистерни - прямокутний паралелепіпед, знаходимо об'єм рідини, яка піднялася:

V = довжина * ширина * піднятий рівень = 112 см * 126 см * 7 см = 112 * 126 * 7 см^3

Розміри основи цистерни і об'єм піднятої рідини дають нам змогу обчислити радіус кулі, використовуючи формулу об'єму кулі:

V = (4/3) * π * r^3

Звідси можна виразити радіус:

r^3 = (3V) / (4π)

r = (3V / (4π))^(1/3)

Підставимо значення об'єму V і знайдемо радіус:

r = (3 * 112 * 126 * 7 / (4 * π))^(1/3)

Після обчислення значення радіусу, можна використовувати формулу для площі поверхні кулі:

S = 4 * π * r^2

Зверніть увагу, що радіус треба вимірювати в одиницях довжини, які використовуються в задачі (у даному випадку - сантиметри), щоб площа поверхні виражалася в квадратних одиницях.

Пошаговое объяснение: