Знайдіть значення виразу 8a-5:b якщо a = 1/6, B=6


Ответы на вопрос

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

1/2

Пошаговое объяснение:

8*1/6-5/6=8/6-5/6=3/6=1/2