Матвій прочитав 8/11 сторінок книжки, що становить 88 сторінок. Скільки сторінок у книжці?


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Андрей.

Ответ:

121 страниц в книге

Пошаговое объяснение:

 \frac{8}{11}  =  \frac{88}{x}  \\ 8x = 88 \times 11 \\ 8x = 968 \\ x = 121