Перше число в 1,2 рази більше від другого якщо від першого числа відняти 2,3 а до другого додати

1,5 то отримаємо рівні результати, знайти ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Любченко Поля.

Ответ:

16.8 и 14

Пошаговое объяснение:

пусть первое число будет х, тогда второе у

можем составить систему уравнений

х=1.2у

х-2.3=у+1.5

подставим

1.2у-2.3=у+1.5

0.2у=2.8

у=14

х=1.2*14=16.8