Перше число в 4,6 рази більше другого. Відомо, що якщо від першого числа відняти 4,9, а до другого

числа додати 11,3. то отримаємо рівні результати. Знайти ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Якщо друге число це y, тоді перше число це (4,6y).

(4,6y)-4,9=у+11,3

4,6y-y=11,3+4,9

3,6y=16,2

y=4,5 - друге число

4,6y = 4,6×4,5 =2 0,7 - перше число

Відповідь: Перше число = 20,7 ; друге число = 4,5.