Один доданок дорівнює 3,78, що становить 0,45 суми. Знайди другий доданок почему так?


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Владимир.

Відповідь:

4,62

Покрокове пояснення:

якщо 3,78 становить 45%,значить сума становить 100%

3,78-45%

х-100%

45х=3,78*100

45х=378

х=8,4 це сума

Другий доданок= 8,4-3,78=4,62