Один доданок дорівнює 3,78, що становить 0,45 суми. Знайди другий доданок.


Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Диана.
РЕШЕНИЕ
1)  3,78 = 0,45* Суммы
С = 3,78 / 0,45 = 8,4 - сумма
2)  8,4 - 3,78 = 4,62 - второе слагаемое - ОТВЕТ