Мобільний телефон у магазині спочатку коштував 2000 грн. Спочатку ціну знизили на 20%, а потім

підвищили на 25%. На скільки гривень змінилася ціна товару поpівняно з початковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

изменилась на 5% (25-20=5)

а это = 2000/100 = 20*5=100

изменилась на 100 грн