661. В Інни та Василя разом 13 цукерок. В Інни на 3 цукерки біль- • ше, ніж у Василя. Скільки

цукерок у кожного з дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Братков Артём.

Ответ:  Василь 5 цукерок, Інни 8 цукерок.

Пошаговое объяснение:

Нехай у Василя х цукерок, тоді у Інни х+3 цукерок, разом 13 цукерок.

Складу рівняння

х+(х+3)=13

х+х+3=13

2х+3=13

2х=13-3

2х=10

х=5

Тоді у Василя 5 цукерок, а у Інни 5+3=8 цукерок.