В Інни та Василя разом 13 цукерок .В Інни на 3 цукерки більше,ніж у Василя .Скільки цукерок у

кожного з дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарыгин Владислав.

Ответ: Інна 8, Василь 5

Пошаговое объяснення

Василь - х

Інна - х+3

х+(х+3)=13

2х+3=13

2х=13-3

2х=10

х=5

Тоді у Василя 5 цукерок, а у Інни 5+3=8 цукерок.