Автомобіль проїхав 120км за 2год.За який час він подолає цей шлях,якщо вповвльнить рух у два

разигод.

Ответы на вопрос

Отвечает Проклов Дима.

Ответ:4 години

Пошаговое объяснение:

1)120/2=60(км/год)- швидкість автомобіля;

2)60/2=30(км/год)- після вповільнювання;

3)120/30=4(год)