Радіус кола, описаного навколо правильного трикутника, дорівнює 9√3 см. Знайдіть сторону трикутника

і радіус кола, вписаного в цей трикутник

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

а=27, r=4,5√3

Пошаговое объяснение:

Радіус кола описаного навколо правильного трикутника дорівнює:

R=a/√3

R=9√3, за умовою ,

підставимо

9√3=a/√3

a=27 , сторона трикутника

Формула визначення радіуса вписаного кола дорівнює:

r=a/2√3

підставимо

r=27/2√3

r=4.5√3  радіус кола вписаного в трикутник