Бригада малярів за перший день роботи пофарбувала 100 м стін, за другий 50 м,за третій 49 м.За

останній день було пофарбовано решту 91 м стіни.Яку площу в середньому за день фарбували маляри?

Ответы на вопрос

Отвечает Тургымбаева Арман.
Задача на середнє арифметичне.

Середнє=(100+50+49+91)/4=290/4=72,5м