Зібрали 38 кг. плодів кизилу, а обліпихи - 27 кг. 32 кг. Всіх плодів розклали в ящички. Скільки

кілограмів плодів залишилося розкласти? Розвяжи двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Эрика.

Ответ:1) 38 + 27 = 65 (кг) - плодів кизилу і обліпихи

2) 65 - 32 = 33 (кг) - 33 кг плодів залишилося розкласти

2-й спосіб

(38 + 27) - 32 = 65 - 32 = 33 (кг)

Пошаговое объяснение: