За три дні зібрали 800кг буряків .першого дня зібрали 1/4 всіх другого на 140 кг більше ніж першого

а третього дня зібрали решту .Скільки кілограмів буряка зібрали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.
1) 800÷1/4=200(кг) - перший день

2)200+140=340(кг) - другий день

3)200+340=540(кг) перший і другий разом

4)800 -540=260(кг) третій день