Із селища в місто виїхали одночасно назустріч один одному велосипедист і мотоцикліст. Велосипедист

їхав із швидкістю 14 км/год, а мотоцикліст – 40 км/год. Велосипедист проїхав до зустрічі 42 км. Яку відстань до зустрічі проїхав мотоцикліст?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Михаил.

Ответ:

120 км

Пошаговое объяснение:

Узнаем время

42/14=3

Умножаем скорость на время: S=V*T

S=40*3=120 км