Із селища в місто виїхали одночасно назустріч один одному велосипедист і мотоцикліст. Велосипедист

їхав із швидкістю 14 км/год, а мотоцикліст – 40 км/год. Велосипедист проїхав до зустрічі 42 км. Яку відстань до зустрічі проїхав мотоцикліст? Запишіть чотири етапи роботи над задачею.

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Дарина.

Ответ:

120 км.

Пошаговое объяснение:

Vвел.=14 км/год

Vмот.=40 км/год

1) 42:14=3 (год) були в дорозі велосипедист і мотоцикліст

40*3=120 (км) проїхав мотоцикліст.