Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай ділення 4,8: 2/5(дві відповіді) *


Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

Ответ:

1. 2/5=0.4

2.4,8: 0.4=12

    или

48/10:2/5=48/10*5/2=12