Контрольна робота по темі: Множення і ділення десяткових дробів Варіант І 1. Обчислити: а) 0,036 ∙

3,5 ; б) 38,57 ∙ 1000 ; в) 2,68 : 100 ; г) 4 : 16 ; д) 0,36 : 0,9 ; е) 9,1 : 0,07 ; 2. Знайти значення виразу: ( 14 – 12,6 ) ∙ 4,3 + 1,08 : 1,2. 3. Розв’язати рівняння: ( х – 4,7) ∙ 3,4 = 12,92. 4. Човен плив 2,2 години за течією річки і 1,4 години проти течії річки. Який шлях подолав човен за весь час руху, якщо швидкість течії річки дорівнює 2,3 км/год, а власна швидкість човна становить 18,9 км/год. 5. Спростити вираз 4,53х + 6,47х – 1,9 і знайти його значення при х = 0,8. 6. Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай ділення 7,2: 3/5

Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Данил.

Ответ:

1.

а) 0,126

б) 38 570

в) 0,0268

г) 0,25

д) 0,4

е) 130

2.

(14 – 12,6) ∙ 4,3 + 1,08 : 1,2 = 1,4 ∙ 4,3 + 0,9 = 6,02 + 0,9 = 6,92

3.

(х – 4,7) ∙ 3,4 = 12,92

х – 4,7 = 3,8

х = 8,5

4.

Шлях за течією: швидкість = власна швидкість човна + швидкість течії = 18,9 + 2,3 = 21,2 км/год. Відстань за течією: 21,2 ∙ 2,2 = 46,64 км.

Шлях проти течії: швидкість = власна швидкість човна – швидкість течії = 18,9 – 2,3 = 16,6 км/год. Відстань проти течії: 16,6 ∙ 1,4 = 23,24 км.

Загальний шлях: 46,64 + 23,24 = 69,88 км.

5.

4,53х + 6,47х – 1,9 = 11х – 1,9

При х = 0,8:

11 ∙ 0,8 – 1,9 = 6,8

6.

7,2 : 3/5 = 7,2 ∙ 5/3 = 12

Пошаговое объяснение:

Напевно так