побудувати прямокутник ABCD якщо А (-1;2), B (4;2), C(4;1). Записати координати вершини D, знайти

площу та периметр прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Бандурин Артем.

Відповідь:

D (-1;1) S=AB×BC

AD=1 (на фото видно), АВ=5

S=1×5=5см^{2}

P= AB + BC + CD + AD = 1+5+1+5=12см