Дано координати трьох вершин прямокутника ABCD: A(-4; -2), C(2; 4), D(2; -2). Накресліть

координатну площину і прямокутник ABCD. Виберіть у тесті: 1) координати вершини В; 2) координати точки перетину діагоналей прямокутника; 3) обчисліть площу прямокутника; 4) чому дорівнює периметр прямокутника, якщо довжина одиничного відрізка на осях дорівнює 1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинов Раис.

Ответ:

Відповідь:

В=(-4;-2)

S=8×8=64см²

P=(8+8)×2=32см